Ми є офіційним дилером відомого бренду REHAU, який вже 50 років виготовляє труби із зшитого поліетилену.

REHAU це:

  • німецька якість
  • швидкий та легкий монтаж
  • тривалий термін експлуатації
  • безкомпромісна надійність

Продукція REHAU не просто відповідає найвищим вимогам та нормам Німеччини, але часто і випереджає стандарти на роки вперед.

Ми пропонуємо інженерні рішення на основі:

ФБ2

універсальної системи RAUTITAN для водопостачання та опалення

Системи труб RAUTITAN є символом надійності та якості завдяки з’єднанню на гільзі. В основі системи лежать труби зі зшитого поліетилену типу PE-Xa та полімерні фітинги з насувною гільзою. Дані матеріали не вступають у реакцію з водою на відміну від металевих труб та фітингів, тому вода, проходячи трубами, абсолютно не втрачає своїх властивостей. Для створення з’єднання потрібні лише фітинг та насувна гільза. Кільця ущільнювачів або інші ущільнювачі, які зношуються з часом і є слабким місцем з’єднання, для цієї системи не потрібні. Функцію ущільнювача у системі виконує сама труба.

ФБ5водяної теплої підлоги REHAU RAUTHERM S

Червона труба REHAU RAUTHERM S створена спеціально для систем водяної «теплої підлоги». Її ноу-хау – внутрішній самонесучий шар із зшитого поліетилену PE-Xa. Він один відповідає за міцність труби, її стійкість до високих температур (до 90 градусів за Цельсієм) та тиску (до 6 бар)

ФБ4системи шумопоглинаючої каналізації RAUPIANO PLUS

В основі системи шумопоглинаючої каналізації RAUPIANO Plus для житлових і нежитлових приміщень лежать багатошарові полімерні труби з посиленнями в зонах поворотів і шумопоглинаючі хомути. Усі частини системи, включаючи ущільнювальні елементи, стійкі до впливу високих температур і хімічно агресивним середовищам (кислим і лужним), тому застосовуються також у системах особливих призначень. Завдяки поєднанню високих властивостей міцності та хімічної стійкості, термін служби системи RAUPIANO Plus становить не менше 50 років.