Відомий та популярний український бренд “Маріо” з’явився у 1998 році зі створення батьком та синами першої рушникосушарки з нержавіючої труби. Виріб мав великий успіх і започаткував сімейне підприємство.

В 2002 році в невеликому цеху площею працювало вже 12 робітників. У 2004 році був капітально відремонтований і добудований завод в м. Літин, що став високотехнологічним і сучасним підприємством з виробництва радіаторів і сушки для рушників самого різного типу. У 2015 році було запущено нову лінію конвеєрного типу, яка дозволила прискорити виробництво в рази. Сьогодні потужне підприємство «Маріо» знаходиться на площі близько 10 000 кв. метрів, має точне спеціалізоване обладнання, що програмується кваліфікованим персоналом, великі складські приміщення та високий рівень контролю якості виробів.

Торгова марка Маріо представлена ​​такими видами продукції:

  • Водяні рушникосушарки
  • Електричні рушникосушарки
  • Крани для рушникосушарки
  • ТЕНи для рушникосушарки
  • Аксесуари для рушникосушарки

Водяна рушникосушарка підключається до системи гарячого опалення або до контуру індивідуального опалення в приватних будинках. За своїм функціональним застосуванням водяні рушникосушарки є найбільш популярними і простими у використанні. Основний теплоносій – вода.

Електрична рушникосушарка виготовлена із застосуванням передової технології, аналогічної технології, що використовується при прокладці «теплих підлог». Електричні сушарки для рушників Маріо економічні та обладнані регулятором потужності. Всі рушникосушарки Маріо з нержавіючої сталі AISI 304, сертифіковані, мають гарантію якості 10 років.

Mario_3 Mario_3 Mario_3

Категорії: Інформація