Плаский колектор для вертикального та горизонтального монтажу, для встановлення на плоскому чи скатному даху, а також для вбудовування у покрівлю та встановлення у довільному місці. Призначений для приготування гарячої води, низькотемпературних систем опалення та підігріву води в басейнах за допомогою теплообмінника.

Розроблена та запатентована компанією Viessmann технологія ThermProtect відключає колектор від нагріву при досягненні певної робочої температури. За температури вище 75°С змінюється кристалічна структура селективного покриття колектора. Завдяки цьому збільшуються його теплові втрати та багаторазово зменшується потужність. Відповідно, зменшується і максимальна робоча температура колектора, що гарантує не закипання в ньому теплоносія.При зменшенні робочої температури структура селективного покриття повертається у вихідний стан і колектор знову працює з максимальною ефективністю, коли 95% сонячної енергії поглинається селективним покриттям та перетворюється на теплову енергію. Тільки 5% сонячної енергії відбивається від поверхні колектора і втрачається. Кількість змін кристалічної структури селективного покриття не обмежена за кількістю, що гарантує тривалий термін експлуатації колекторів Vitosol.

Сонячні колектори Vitosol 200-F та Vitosol 100-F з функцією ThermProtect у порівнянні із звичайними плоскими колекторами забезпечують велику потужність протягом року, оскільки теплоносій у них ніколи не закипає і вони завжди виробляють корисне необхідне тепло.

Використовуйте для себе переваги Viessmann: 

  • Високоефективні потужні плоскі колектори Vitosol 100-FM та Vitosol 200-FM з абсорбером за технологією ThermProtect, що надійно захищає колектор від перегріву та від закипання в ньому теплоносія.
  • Висока економія енергоресурсів при використанні не тільки для нагрівання гарячої води, а й за підтримки системи опалення
  • Тривалий термін експлуатації завдяки виготовленню колектора з матеріалів стійких до корозії та впливу навколишнього середовища.
  • Простий, швидкий та надійний монтаж колекторів завдяки використанню гнучких трубопроводів із нержавіючої сталі за принципом штекерних з’єднань.
  • Універсальний монтаж колекторів над покрівельним покриттям, з інтеграцією в покрівельне покриття, на фасаді, на плоскому даху або в будь-якому довільному місці.
  • Вертикальне та горизонтальне виконання колектора
  • Привабливий дизайн, можливий вибір кольору рами із кольорової палітри RAL (для колекторів тип Vitosol 200-FM)