Про нас

НАША ЕКСПЕРТНІСТЬ

Професіоналізм та системний підхід

Опалювальна техніка, що випускається під маркою Viessmann реклами сьогодні практично не потребує. Вона давно вже стала символом німецької якості та надійності: понад 20 років поспіль Viessmann є загальновизнаним німецьким лідером у виробництві техніки, що несе тепло та комфорт у будинках клієнтів. Це насамперед високоякісні котли, теплові насоси, сонячні колектори. Але не лише. Список Viessmann обладнання складає близько 10 тис. найменувань.

Висока надійність і якість роботи будь-якої Viessmann техніки забезпечується ретельною продуманістю конструкції, якістю використаних матеріалів і німецькою надійністю складання. Будь-який опалювальний агрегат, що випускається Viessmann, будь то котел, тепловий насос або сонячний колектор, для того щоб проявити себе повною мірою, обов’язково повинен працювати в єдиному комплексі разом з системою опалення, водопостачання та вентиляції. Тільки тоді вона зможе показати себе з найкращого боку.

Тому, якщо ви зупинили свій вибір на опалювальній техніці Viessmann особливо важливо – правильно запроектувати та виконати систему опалення.

І саме з цією метою у 2012 році в м. Одесі було відкрито «Інженерний центр» — фірмовий салон компанії Viessmann, де кваліфіковані та досвідчені інженери зможуть надати кінцевому споживачеві якісні послуги з проектування систем опалення та підбору опалювальної техніки. А також надати замовникам справжнє німецьке обладнання Viessmann «з перших рук», тому ви максимально захищені від підробок, якими сьогодні наповнені ринки. Крім того, прямий зв’язок з постачальниками дозволяє нам проводити гнучку цінову політику для наших клієнтів та монтажних бригад, що співпрацюють з нами.

Одеський Інженерний Центр Viessmann також має власні кваліфіковані монтжані бригади, здатні якісно та у встановлені терміни провести монтаж, пуск та налагодження.

При замовленні обладнання для системи опалення будівлі – проект системи виконується безкошновно.

ЧИМ МИ ЗАНІМАЄМОСЬ

Підбір та продаж обладнання

В Вашому розпорядженні  наш дилерський склад – найбільший склад обладнання Viessmann, на півдні України.

Завжди в наявності всі популярні моделі Viessmann: сучасні турбовані та конденсаційні котли, пакетні пропозиції, системи пом’якшення та фільтрації, димарі, автоматика та комплектуючі.

Якщо Ваша система потребує котли великої потужності, сонячні панелі або теплові насосим – ми розмістимо замовлення на центральному складі Viessmann, та потурбуємось про своєчасну поставку.

Окрім котельного обладнання Viessmann, наша партнерська компанія є дилером багатьох європейських виробників супутніх товарів для внутрішніх інженерних систем:

 • Grundfos – насосне обладнання;
 • Danfoss – запірна, термостатична, балансувальная арматура;
 • Rehau – труби для опалення та каналізації;
 • KAN-therm – найширший ассортимент труб для внутрішніх інженерних систем.

  Проектування та монтаж

  Кожен об’єкт будівництва, незалежно це житлова, комерційна чи громадська будівля, потебує відповідну внутрішню інженерну систему. Котельне обладнання – це серце Вашого дому. Для того щоб воно функціонувало довго, надійно та економно, Вам потрібен кваліфікований розрахунок та якісне обладнання.

  Ви можете самостійно підібрати необхідну конфігурацію, або це можуть зробити для Вас наші інженери. За умови комплектації Вашої системи з нашого Інженерного Центру – швидкий розрахунок системи та підбір обладнання здійснюються безкоштовно.

  Також Ви можете, в якості окремої послуги, замовити у нас проєкт вашої котельні або топкової, а також повний проєкт систем опалення, водопостачання та каналізації.

  Сервісне обслуговування

  Якість німецьких високотехнологічних товарів, до яких відноситься обладнання Viessmann, не викликає сумніву.

  Однак справжня надійність виробника підтверджується якістю сервісу та швидкістю реагування на гарантійні випадки. Ми контролюємо кожне звернення від початку до завершення процессу.

  Як офіційний дилер Viessmann, ми співпрацюємо тільки з авторизованими сервісними центрами Viessmann, а також з відділом Сервісу ТОВ Вісман Україна.  

  Окрім того на нашому на складі завжди є найбільш затребувані запасні частини та комплектуючі до обладнання Viessmann. Більш рідкісні запчастини можна оформити під замовлення і ми привеземо їх для Вас якнайшвидше.

  СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ

  Запрошуємо до співпраці

  Запрошуємо до співпраці монтажників, інсталяторів та монтажні організації

  – Регулярні навчання з продукції Viessmann з видачею сертифікатів.
  – Знижки та спеціальні умови придбання продукції.
  – Постачання обладнання з власного складу в Одесі.
  – Безкоштовна доставка на об’єкти в межах міста.
  – Збільшені терміни на обмін або повернення товару.
  – Інженерний супровід Ваших об’єктів.