(048) 788-87-55

Про нас

НАША ЕКСПЕРТНІСТЬ

Професіоналізм та системний підхід

Опалювальна техніка, що випускається під маркою Viessmann реклами сьогодні практично не потребує. Вона давно вже стала символом німецької якості та надійності: понад 20 років поспіль Viessmann є загальновизнаним німецьким лідером у виробництві техніки, що несе тепло та комфорт у будинках клієнтів. Це насамперед високоякісні котли, теплові насоси, сонячні колектори. Але не лише. Список Viessmann обладнання складає близько 10 тис. найменувань.

Висока надійність і якість роботи будь-якої Viessmann техніки забезпечується ретельною продуманістю конструкції, якістю використаних матеріалів і німецькою надійністю складання. Будь-який опалювальний агрегат, що випускається Viessmann, будь то котел, тепловий насос або сонячний колектор, для того щоб проявити себе повною мірою, обов’язково повинен працювати в єдиному комплексі разом з системою опалення, водопостачання та вентиляції. Тільки тоді вона зможе показати себе з найкращого боку.

Тому, якщо ви зупинили свій вибір на опалювальній техніці Viessmann особливо важливо – правильно запроектувати та виконати систему опалення.

І саме з цією метою у 2012 році в м. Одесі було відкрито «Інженерний центр» — фірмовий салон компанії Viessmann, де кваліфіковані та досвідчені інженери зможуть надати кінцевому споживачеві якісні послуги з проектування систем опалення та підбору опалювальної техніки. А також надати замовникам справжнє німецьке обладнання Viessmann «з перших рук», тому ви максимально захищені від підробок, якими сьогодні наповнені ринки. Крім того, прямий зв’язок з постачальниками дозволяє нам проводити гнучку цінову політику для наших клієнтів та монтажних бригад, що співпрацюють з нами.

Одеський Інженерний Центр Viessmann також має власні кваліфіковані монтжані бригади, здатні якісно та у встановлені терміни провести монтаж, пуск та налогодження.

При замовленні обладнання для системи опалення будівлі – проект системи виконується безкошновно.

Наші об’єкти

Vitodens 100-W

Конденсаційний газовий котел

Vitodens 200-W

Каскад конденсаційних газових котлів

Vitocal 200-S

Тепловий насос повітря – вода, зовнішній блок